Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Neohodnoceno

THC - P Cartridge - Watermelon ( 1ml )

Cartridge s příchutí Watermelon

Skladem (2 ks)
Kód: 420LST000638
999 Kč 999 Kč / 1 ks
Kategorie: Cartridge
THC - P Cartridge - Watermelon ( 1ml )
Novinka
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500,-
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 1500,-
LST Original
Let's Smoke Together Official
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do 48h
na jakékoliv místo

Naše THC-P cartridge je složena z 74% HHC a 20% THC-P destilátu. I když se na první pohled může zdát, že 20% THC-P není mnoho, naše rozhodnutí bylo pečlivě promyšlené. Většina našich konkurentů nabízí produkty s obsahem THC-P v rozmezí 5-10%. My jsme se však rozhodli pro 20% jako ideální poměr, který nás staví do pozice předčit konkurenci v koncentraci, zatímco zachováváme příjemnou cenu, na kterou jste u nás zvyklí. Zbývajících 6 procent představuje zážitek z chuti, díky konopným terpenům a přírodním aromatům.

Naše produkty s THC-P jsou ideální volbou pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulaci chuti k jídlu. THC-P je podobný THC, ale je 100% legální a můžete ho užívat bez obav. Ať už ho využíváte pro jeho blahodárné účinky nebo euforické vlastnosti, můžete očekávat výraznější účinek ve srovnání s běžným HHC.

Je důležité poznamenat, že tato cartridge neobsahuje žádné THC, což znamená, že neprodukuje psychoaktivní účinky. Produkt je v souladu se zákonem §167/1998 a je určen k dalšímu zpracování, nikoliv k přímé spotřebě nebo kouření.

Mějte na paměti, že produkt může přirozeně ztrácet na hmotnosti a je důležité ho uchovávat mimo dosah dětí. Dále upozorňujeme, že prodej tohoto produktu je zakázán osobám mladším 18 let.

Pokud je obal poškozený, prodávající nezodpovídá za obsah balení. Skladujte na chladném a tmavém místě, nevystavujte slunečnímu svitu. Neobsahuje žádné THC! Pokud se rozhodnete produkt konzumovat, mohou nastat vedlejší účinky, jako například úzkost, bolest hlavy, či nevolnost, pijte hodně vody, efekt po pár hodinách sám vyprchá.

Používáme ověření věku Adulto