Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Neohodnoceno

Skleněná Funkční Čepička Různé Motivy

Celoskleněná Funkčí Čepička - různé motivy

Skladem (4 ks)
Kód: 420LST000270
149 Kč 149 Kč / 1 ks
Kategorie: Oil Rigs
Záruka: 2 roky
Barva: Čirá
Materiál: Sklo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500,-
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 1500,-
LST Original
Let's Smoke Together Official
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do 48h
na jakékoliv místo

Celoskleněná funkční čepička s motivy fauny, flóry, UFO a podobně je unikátním a stylovým doplňkem pro vaše dabovací zařízení. Tato čepička je navržena tak, aby se snadno nasazovala na kotel na dab a sloužila jako takové "turbo", které zvyšuje výkon a efektivitu dabování.

Motivy fauny, flóry, UFO a podobně na čepičce přidávají do vašeho dabování zajímavý a osobitý vizuální prvek. Můžete si vybrat ze široké škály motivů, které odpovídají vašemu osobnímu stylu a zájmům. Například můžete mít čepičku s vyobrazením květin, rostlin, zvířat, vesmíru a dalších fantastických motivů.

Stejně jako ostatní funkční čepičky je i tato vyrobena z odolného skla, které snadno snáší vysoké teploty. Díky těsnému přiléhání k kotli na dab minimalizuje únik tepla a zajišťuje lepší výkon při dabování.

Udržování této čepičky je snadné. Stačí ji po každém použití opláchnout teplou vodou a jemně vyčistit. Díky svému funkčnímu a stylovému designu bude tato čepička skvělým doplňkem pro vaše dabovací session.

Celoskleněná funkční čepička s motivy fauny, flóry, UFO a podobně je skvělým způsobem, jak přidat do vašeho dabování osobitost a zajímavý vizuální prvek. Nejenže zlepšuje výkon a efektivitu dabování, ale také dodává vašemu setu jedinečný styl.

Používáme ověření věku Adulto