Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Neohodnoceno

Phoenix Glass Star With Glycerin Coil

Celoskleněný rozkládací bong s Glycerin Coilem značky Phoenix Star

Skladem (1 ks)
Kód: 420LST000603
3 000 Kč
Kategorie: Skleněné
Záruka: 2 roky
Barva: Čirá/Modrá
Materiál: Celoskleněný
Ice Catcher: Ano
Perkolace: Ano
Turbo: Ne
Výška: 47cm
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500,-
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 1500,-
LST Original
Let's Smoke Together Official
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do 48h
na jakékoliv místo

Phoenix Glass Star s Glycerin Coilem je impozantní a inovativní bong, který nabízí jedinečný způsob chlazení kouře. Glycerin Coil je speciální chladicí spirála naplněná glycerinem, který se umístí do mrazničky a po vložení zajišťuje studený a hladký tah.

S výškou 47 cm se jedná o vyšší model, který poskytuje delší cestu pro kouř, což vede k lepšímu filtrování a ochlazování. Perkolace, která je součástí tohoto bongu, zajišťuje jemné rozptýlení bublin ve vodě, což zlepšuje čistotu a hladkost tahu.

Ice Catcher je další užitečnou funkcí tohoto bongu, která umožňuje vložení ledových kostek a ještě více ochlazuje kouř. Spolu s Glycerin Coilem poskytuje maximální chladicí efekt a pohodlné kouření.

Phoenix Glass Star s Glycerin Coilem je vyroben z kvalitního skla a nabízí nejen výbornou funkčnost, ale i estetickou hodnotu. Jeho moderní design a funkční prvky ho řadí mezi špičkové bongy na trhu.

Pokud hledáte bong, který vás nadchne svou výkonností a inovativním designem, Phoenix Glass Star s Glycerin Coilem je skvělou volbou. Užijte si hladký a chladivý tah s tímto výjimečným bongem.

 
Používáme ověření věku Adulto