Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Prodej HHC Gummies

Vážení zákazníci,

s úctou vás informujeme, že jsme se rozhodli dočasně pozastavit prodej našich edibles produktů obsahujících HHC. Toto rozhodnutí jsme učinili s ohledem na aktuální situaci a nejnovější informace týkající se HHC gummies (gumových medvíků) a obecně HHC edibles.

Zdraví a bezpečí našich zákazníků jsou pro nás na prvním místě, a proto se snažíme zajistit, že naše nabídka produktů splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. I přes to, že jsme dosud neměli žádné případy negativních reakcí na naše HHC produkty, cítíme odpovědnost jednat obezřetně v reakci na aktuální události a vývoj v této oblasti.

Pozastavením prodeje HHC gummies a edibles si klade naše společnost za cíl provést důkladné interní hodnocení a zajištění kvality všech našich produktů. Omlouváme se všem našim zákazníkům za případné nepříjemnosti, které tato dočasná opatření mohou způsobit.

Děkujeme za vaše porozumění a podporu. Budeme vás informovat o jakýchkoli dalších změnách a aktualizacích v této věci. Věříme, že brzy budeme moci opět nabídnout kvalitní produkty, které si od nás zákazníci zaslouží.

S přátelským pozdravem,

Tým LST

Používáme ověření věku Adulto