Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Technologická revoluce v produkci konopí

TRUSTT

Cesta od zasazení semínka k finálnímu produktu je v konopném průmyslu plná překážek. Zejména dlouhodobé udržování konzistence a kvality představují pro pěstitele v Evropě zásadní výzvu. Zde do hry vstupuje TRUSTT Cultivation Module, naše inovativní digitální řešení, které umožňuje zefektivnit pěstitelské procesy i kontrolu kvality. 

 

Naše společnost TRUSTT vznikla v roce 2021. Jedná se o irsko-polský podnik se strategickými sídly v Dublinu a Varšavě, který disponuje mezinárodním týmem expertů na digitalizaci a technologie, stejně jako specialisty na pěstování konopí a odborníky na právo, kvalitu a regulaci, a to doslova z celého světa. Kromě Polska i z Česka, Německa, Francie, Kanady nebo Portugalska.

 

Exceluje v dodržování předpisů!

 

Nový kultivační modul umožňuje pěstitelům a producentům bez problémů plnit veškeré požadavky dozorujících orgánů a zajistit, aby každá šarže splňovala nejvyšší standardy. Kromě toho pomáhá zvyšovat provozní efektivitu, což vede k úsporám nákladů a vyšším ziskům.

 

Modul nabízí dokonalý přehled na úrovni celé pěstírny i každé jednotlivé šarže.

 

Sofistikovaný systém „sledování a dohledávání“ (track & trace) je u našeho modulu založený na technologiích QR a RFID a zaručuje skutečnou sledovatelnost na úrovni celé výrobny i každé jednotlivé šarže. Nadto ještě optimalizuje výrobu, zásoby, komunikaci se zaměstnanci a pracovní postupy.

Díky reportování na jedno kliknutí a automatizovaným auditům je plnění podmínek jednodušší a přesnější. Vedle využití nejmodernějších technologií blockchain a AI pro správu dat spočívá klíčová výhoda našeho pěstitelského modulu v upřednostňování uživatelské přívětivosti a zákaznicky orientovaného UX. Nástroje jsou intuitivně navržené a vyhovují uživatelům na všech úrovních digitálních znalostí.

 

Vytvořeno s pěstiteli pro pěstitele

 

Mottem Trustt je „Built with Growers for Growers. Loved by QA Teams“, což lze přeložit jako „Vytvořeno s pěstiteli pro pěstitele. Doporučeno kontrolory kvality.“  Ředitel společnosti Mike Sikorski věří, že dokázali vytvořit nástroje, které si oblíbí jak pěstitelé, tak kontroloři kvality. „To byl ostatně jeden z našich hlavních cílů, zejména pokud jde o naši mobilní appku pro komunikaci a bezchybný sběr dat,“ vysvětluje Sikorski.

 

Mottem Trustt je „Built with Growers for Growers. Loved by QA Teams“.

 

Jelikož jsme z Evropy, tak rozumíme evropským předpisům a máme kontakty na lokální experty, z čehož plynou pro nás i naše klienty další výhody. Bezproblémová integrace našeho systému se specializovanou platformou pro obchodování s produkty z léčebného konopí s ověřenými daty, kterou brzy spustíme s vybranými producenty, navíc dokáže zvýšit vaši viditelnost a prodejní příležitosti.

Náš modul Cultivation, testovaný a zdokonalený v úspěšných pilotních programech, je nyní připraven zúročit výhody digitalizace a optimalizovat vaše operace. Vykročte do budoucnosti se společností TRUSTT a postavme společně bezpečnost, kvalitu a dodržování předpisů na první místo vaší růstové strategie.

 

Zdroj: https://magazin-konopi.cz/

Používáme ověření věku Adulto