Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Neohodnoceno

Joint Tubes - Průhledný

Joint tuba v průhledné barvě

Skladem (>5 ks)
Kód: 420LST000685
20 Kč 20 Kč / 1 ks
Kategorie: Užitečné příslušenství pro všechny kuřáky
Záruka: 2 roky
Barva: Čirá
Délka: 10cm
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500,-
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při nákupu nad 1500,-
LST Original
Let's Smoke Together Official
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do 48h
na jakékoliv místo

Joint Tube je skvělým řešením pro bezpečné a praktické uschování vašich jointů. Tato speciální tuba vám umožní uchovat a chránit vaše jointy před poškozením, zlomením nebo nežádoucím vlivem vnějších vlivů.

Díky tubě na joint již nebudete muset mít obavy o svůj joint v kapse. Šetrně uložený v této tubě bude váš joint chráněn před tlakem, třením a zlomením, což prodlouží jeho životnost a udrží ho v perfektním stavu pro vaše kouření.

Joint tube je navržena tak, aby byla praktická a snadno přenosná. Je dostatečně kompaktní, aby se vešla do vaší kapsy, tašky nebo kufru. Díky tomu můžete mít svůj joint stále po ruce, aniž byste se museli obávat jeho poškození.

Bezpečnost je také jedním z hlavních přínosů tuby na jointa. Díky odolnému a pevnému materiálu a uzavíracímu mechanismu budete mít jistotu, že váš joint je v bezpečí a nedojde k jeho nechtěnému otevření nebo vypadnutí.

Joint tube je skvělým doplňkem pro každého, kdo rád kouří jointy a chce je chránit a uchovávat v bezpečí. Při používání můžete mít jistotu, že váš joint bude vždy připravený k použití a že bude chráněn před poškozením.

Používáme ověření věku Adulto